Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

SUKCESJA

Zwiń opis sklepu Rozwiń opis sklepu

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja
93-590 Łódź
Al. Politechniki 1
tel. +48 42 295 02 54
http://sukcesja.eu/

Centrum Handlowo-Rozrywkowe "Sukcesja" zostało otwarte 25.09.2015 r. Zlokalizowane jest u zbiegu al. Politechniki z ul. Rembielińskiego na terenach dawnych Zakładów Przemysłu Bawełnianego "Maltex".

Budowa centrum handlowo-rozrywkowego trwała 1768 dni. Dawna fabryka Albrechta i Gampego z początku XX wieku została odbudowana i wkomponowana w całość kompleksu handlowego. Tym samym budynek w swoim wyglądzie łączy w sobie nowoczesne trendy architektoniczne z elementami nawiązującymi do przemysłowej historii miasta.

Wewnątrz centrum znajduje się 128 tys. m2 powierzchni handlowej, na której znajduje się około 160 lokali, w tym sklepy znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji, klub fitness i kręgielnia, a także nowoczesne kino sieci Helios z 9 salami. Do dyspozycji klientów jest również dwupoziomowy parking.

Od 6 maja 2019 r. uruchomiono bezpłatną linię autobusową, która dowozi mieszkańców Retkinii bezpośrednio do Sukcesji. Linię obsługuje firma "Bursiak" jednym ze swoich Mercedesów O530 Citaro.


Linie kursujące spod tego sklepu