Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Strona główna » Komunikaty

2012-04-15 Utrudnienia w związku z Maratonem Dbam o Zdrowie

W niedzielę 15 kwietnia 2012 r. od pierwszych kursów do ok. godz. 15.00 w związku z Maratonem Dbam o Zdrowie i spowodowaną tym zmienioną organizacją ruchu objazdami pojadą linie REAL KUSOCIŃSKIEGO, REAL MARATOŃSKA, REAL GÓRNA, REAL CENTRUM, REAL ŚRÓDMIEŚCIE, TRAMWAJ MANUFAKTURY.

Podajemy zamknięte ulice na trasie przejazdu autobusów linii:

  • REAL KUSOCIŃSKIEGO - al. Bandurskiego (jezdnia północna), Krzemieniecka, Retkińska
  • REAL MARATOŃSKA - al. Bandurskiego (jezdnia północna), Maratońska
  • REAL GÓRNA - Radwańska, al. Politechniki
  • REAL CENTRUM - Żeromskiego (na odcinku od al. Mickiewicza do Radwańskiej), Radwańska, dodatkowo al. Włókniarzy / al. Jana Pawła II (brak przejazdu dołem pod estakadą - możliwy tylko na wprost górą)
  • REAL ŚRÓDMIEŚCIE - Struga (na odcinku Piotrkowska - al. Kościuszki), utrudnienia na Rewolucji 1905 r.
  • TRAMWAJ MANUFAKTURY - pl. Wolności

Oto oficjalny komunikat organizatora odnośnie zmian w organizacji ruchu:

Od godz. 6:30 rano w dniu 15 kwietnia z ruchu kołowego zostaną wyłączone ulice Krzemieniecka, Krakowska, Siewna, Borowa, Solec, Srebrzyńska na odcinku Solec – al. Unii Lubelskiej oraz al. Unii Lubelskiej od Srebrzyńskiej do Maratońskiej. Mieszkańcy osiedla Montwiłła Mireckiego mogą wyjechać do centrum aleją Unii Lubelskiej i dalej ul. Drewnowską. Osoby zmierzające na południe Łodzi z osiedla Teofilów proszone są o korzystanie wyłącznie z al. Włókniarzy (ul. Krakowska będzie zamknięta w obydwu kierunkach). Dojazd do osiedla Retkinia i wyjazd w kierunku Konstantynowa będzie możliwy tylko od strony południowej tj. od ul. Obywatelskiej, gen. Janke i al. Wyszyńskiego. Ulice Retkińska i Maratońska będą zamknięte. Wyjazd do Konstantynowa z Retkini będzie poprowadzony ul. Kusocińskiego do osiedla Brus.

Od godz. 7:30 rano, 15 kwietnia z ruchu kołowego wyłączone zostaną: północna nitka al. Mickiewicza, ul. Żeromskiego i al. Politechniki na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Wróblewskiego (w obydwu kierunkach), ul. Wólczańska, ul. Sieradzka i zachodnia nitka ul. Piotrkowskiej do skrzyżowania z ul. Radwańską.

Od godz. 7:30 rano, 15 kwietnia z ruchu kołowego wyłączone zostaną: wschodnia nitka al. Kościuszki do ul. Struga, ul. Piotrkowska (całość), Plac Wolności, ul. Północna do skrzyżowania z ul. Sterlinga, ul. Jaracza, Plac Dąbrowskiego, POW, Narutowicza i Sienkiewicza. Objazd w kierunku północ - południe prowadzony będzie ul. Rydza Śmigłego i Kopcińskiego oraz al. Jana Pawła i al. Włókniarzy.

Od godz. 9:30 rano, 15 kwietnia z ruchu kołowego wyłączona zostanie w całości ul. Maratońska na odcinku od al. Unii Lubelskiej do skrzyżowania z ul. Popiełuszki (skrzyżowanie będzie otwarte dla ruchu). Z południa Łodzi przejazd będzie możliwy tylko i wyłącznie ul. Gen. Janke i Wyszyńskiego. Przejazd kolejowy (róg ul. Obywatelskiej i Maratońskiej) będzie zamknięty. Z północy Łodzi przejazd tylko i wyłącznie al. Włókniarzy. Wyjazd z osiedla Retkinia w kierunku centrum odbywa się ulicami Wyszyńskiego i Bandurskiego. Dojazd do lotniska ul. Obywatelską od al. Jana Pawła II.

Centrum miasta będzie zablokowane do około godziny 13:00, a pozostałe odcinki trasy do godz. 15:00.

Opublikowano: 2012-04-14 12:14:44
Aktualizacja: 2012-04-15 16:01:34
Dodał: Michał Gołaszewicz

Do listy komunikatów