Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Strona główna » Komunikaty

2011-06-01 Linie hipermarketu Tesco Bałuty do likwidacji

Jak wynika z informacji uzyskanych od firmy Kris-Tour decyzją dyrekcji hipermarketu Tesco Bałuty przy ul. Pojezierskiej z dniem 01.06.2011 r. przewoźnik zaprzestaje obsługi linii bezpłatnych tego sklepu. Jednocześnie decyzja ta wiąże się z całkowitą likwidacją bezpłatnych połączeń do tego hipermarketu.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w lutym tego roku, po wprowadzeniu w autobusach czytników kart Clubcard, rzecznik sieci Tesco, Michał Sikora, na łamach "Polski Dziennika Łódzkiego" mówił: - Chcemy sprawdzić, jaki procent korzystających z autobusu to nasi klienci. To da nam wiedzę o tym, co z punktu widzenia klientów jest lepszą inwestycją: zapewnienie bezpłatnego transportu czy może raczej przeznaczenie tych pieniędzy na obniżenie cen w sklepie.

Wstępne wyniki analiz z czytników kart otrzymano w marcu. Zapewne nie były one pozytywne, gdyż niedługo później, bo z końcem marca, wypowiedziano firmie Kris-Tour umowę na przewóz osób (zgodnie z zapisami umowy obowiązuje 2-miesięczny okres wypowiedzenia). Ostatecznie hipermarket Tesco Bałuty ogłosił, iż linie bezpłatne zostaną całkowicie zlikwidowane z dniem 1 czerwca.

Opublikowano: 2011-05-21 11:11:11
Aktualizacja: 2011-08-08 17:02:30
Dodał: Jakub Luc

Do listy komunikatów