Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Strona główna » Komunikaty

2016-08-01 Przebudowa Ronda Sybiraków

Informujemy, że od dnia 01.08.2016 r. zmianie ulegnie trasa autobusu linii CARREFOUR WIDZEW/OLECHÓW w związku z gruntowną przebudową Ronda Sybiraków.

Zgodnie z tymczasową organizacją ruchu nie będzie możliwy przejazd na wprost przez rondo we wszystkich kierunkach. Dozwolony będzie skręt w prawo i zawrócenie na najbliższym skrzyżowaniu. Wobec powyższego przewidywana trasa autobusu może wyglądać następująco:

CARREFOUR - Milionowa, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Puszkina (zawraca przy Andrzejewskiej), Puszkina, Przybyszewskiego (zawraca przy Czajkowskiego), Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Puszkina (do Chmielowskiego, gdzie zawraca), Puszkina, Przybyszewskiego - CARREFOUR.

Autobus powinien zatrzymywać się bez zmian na dotychczasowych przystankach w obrębie ronda (ich lokalizacja nie powinna ulec zmianie). Jednakże w związku z objazdem i wydłużoną trasą przejazdu pasażerowie oczekujący na pozostałych przystankach powinni mieć na względzie, że autobus przyjedzie kilka minut później niż czas rozkładowy. Ponadto z uwagi na napięte czasy przejazdów oraz prawdopodobny brak przerw na parkingu pod hipermarketem (np. w celu wyrównania czasu) możliwe są opóźnione odjazdy także z przystanku początkowego.

Szacowany czas przejazdu
do poszczególnych przystanków
[remont Ronda Sybiraków]
[min]

CARREFOUR WIDZEW
Przybyszewskiego - Zapadła
Przybyszewskiego - Lodowa
Puszkina - rondo Sybiraków
Rokicińska - rondo Inwalidów
Rokicińska - Lermontowa
Hetmańska - Juranda ze Spychowa
Hetmańska - Zagłoby
Zakładowa - Hetmańska
Zakładowa - Odnowiciela
Przybyszewskiego - Czajkowskiego
Puszkina - Chmielowskiego
Puszkina - rondo Sybiraków
Przybyszewskiego - rondo Sybiraków
Przybyszewskiego - Lodowa
CARREFOUR WIDZEW

0
4
7
13
15
16
20
21
22
23
27
32
34
35
37
40

Planowany termin zakończenia prac to 31 października br.

Opublikowano: 2016-07-28 22:41:42
Aktualizacja: 2016-07-28 22:41:42
Dodał: Jakub Luc

Do listy komunikatów