Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Strona główna » Komunikaty

2016-04-17 Maraton "Dbam o Zdrowie" - utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją na terenie miasta kolejnej edycji maratonu "Dbam o Zdrowie" w niedzielę 17.04.2016 r. od rana do godzin popołudniowych podróżujący autobusami bezpłatnymi mogą spodziewać się utrudnień w postaci opóźnień oraz zmian w przebiegu tras niektórych linii.

Trasa maratonu spowoduje czasowe zamknięcie lub ograniczenie ruchu m.in. na ulicach Mickiewicza, Bandurskiego, Krzemienieckiej, Retkińskiej, Wyszyńskiego, Waltera-Janke, Obywatelskiej, Politechniki oraz na Placu Wolności.

W związku z tym utrudnienia dotkną w szczególności pasażerów korzystających tego dnia z następujących linii bezpłatnych:

  • AUCHAN (PASAŻ ŁÓDZKI) MARATOŃSKA
  • AUCHAN (PASAŻ ŁÓDZKI) KUSOCIŃSKIEGO
  • CARREFOUR NOWE ROKICIE
  • TRAMWAJ MANUFAKTURY

Z uwagi na dynamiczny charakter imprezy trudno określić jednoznacznie objazdy bądź wskazać dokładne godziny w jakich będą zmiany w organizacji ruchu. Szacuje się, że utrudnienia mogą potrwać maksymalnie do ok. godz. 15:30, jednak niektóre odcinki ulic mogą być udrażniane wcześniej. Planując podróż prosimy zatem pamiętać o odbywającym się tego dnia maratonie.

Opublikowano: 2016-04-16 10:58:15
Aktualizacja: 2016-04-16 10:58:15
Dodał: Szymon Lutostański

Do listy komunikatów