Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Strona główna » Komunikaty

2014-12-01 Zmiana trasy linii Real Śródmieście w związku z pożarem kamienicy

Na skutek pożaru kamienicy na rogu Tuwima/Kilińskiego Inspekcja Nadzoru Budowlanego do czasu przeprowadzenia ekspertyz zamknęła skrzyżowanie ul. Kilińskiego i ul. Tuwima. Od poniedziałku 01.12.2014 r. od godz. 14:00 od odwołania w tym rejonie obowiązuje zmieniona organizacja ruchu.

Jednocześnie cały ruch kołowy (zarówno samochody prywatne, jak i komunikacja miejska - w tym autobusy linii REAL ŚRÓDMIEŚCIE) jeżdżą objazdem: z Tuwima skręcają w Targową, Piłsudskiego, Sienkiewicza i powrót do ul. Tuwima.

Przypominamy, że ze względu na fakt, iż na liniach REAL ŚRÓDMIEŚCIE oraz REAL WIDZEW/OLECHÓW kursuje jeden autobus naprzemiennie pasażerowie obu linii muszą brać pod uwagę możliwe utrudnienia i opóźnienia w kursowaniu autobusu.

Opublikowano: 2014-12-01 16:06:04
Aktualizacja: 2014-12-04 19:27:50
Dodał: Jakub Luc

Do listy komunikatów