Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Nowe tablice kierunkowe w Pasażu Łódzkim


Nowe tablice kierunkowe w Pasażu Łódzkim


Tagi: Real Bursiak Mercedes O405N ELW 41FL

W kwietniu 2010 roku na wozach z CH Pasaż Łódzki pojawiły się nowe kolorowe tablice kierunkowe.

Dotychczasowe tablice były tablicami uniwersalnymi. Stosowano je we wszystkich wozach i liniach hipermarketowych obsługiwanych przez Bursiaka. Były to białe dykty z nazwami linii wypisanymi granatową czcionką. Natomiast nowe tablice zostały wykonane specjalnie dla CH Pasaż Łódzki. Na niebieskim tle czerwoną czcionką naniesiono nazwy czterech linii: Górna, Teofilów, Maratońska i Kusocińskiego. Oprócz tego na tablicach w lewym górnym rogu zamieszono logo centrum handlowego.

Jako ciekawostkę można dodać, iż Mercedes O405N #ELW 41FL jako jedyny nie posiadał wcześniej tablicy starego typu. Zamiast tego miał na przedniej szybie umieszczoną nazwę linii w postaci naklejki. W związku z tym po zmianach wóz ten posiada tablicę nowego typu z jednej strony, a z drugiej wspomnianą naklejkę. Tym samym może to nam posłużyć jako swego rodzaju porównanie, które zostało ukazane poniżej.


Galeria zdjęć (1):


Inne materiały (1):


Dodał: Michał Gołaszewicz
Opublikowano: 2010-05-29 20:00:00
Aktualizacja: 2010-10-10 07:35:46

Komentarze (0)


Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.Dodaj komentarz