Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
"Drift Legal" i niecodzienne objazdy autobusów Tesco Widzew


"Drift Legal" i niecodzienne objazdy autobusów Tesco Widzew


Tagi: Tesco Bursiak impreza Mercedes O405 Drift Legal ELW 36AK ELW 37AK

W dniach 30-31 sierpnia 2008 r. z powodu organizacji zawodów "Drift Legal" na ulicy Widzewskiej i Wałowej i tym samym wyłączeniu tych ulic z ruchu ulicznego linie Tesco Widzew uległy zmianom.

Linia Tesco Olechów miała dość nietypowy objazd. Z Tesco autobus kierował się osiedlową uliczką Bartoka. Przy skrzyżowaniu z Czernika autobus wracał na trasę. Natomiast w kierunku do Tesco objazd obowiązywał już od Ronda Inwalidów. Tam bowiem pojazd skręcał w Puszkina i dalej ponownie w Bartoka, która jest częściowo równoległa do Rokicińskiej.

Linia Tesco Dąbrowa miała bardziej przewidywalny objazd. Spod Tesco kierowała się ulicą Widzewską i Lodową do Przybyszewskiego, skąd już prosto w stronę Tatrzańskiej. W kierunku przeciwnym objazd był identyczny. Jednocześnie pojazd omijał na swojej trasie dwa przystanki ulokowane przy skrzyżowaniu Piłsudskiego/Niciarniana (w obu kier.).


Galeria zdjęć (4):


Inne materiały (1):


Dodał: Jakub Luc
Opublikowano: 2008-09-27 20:00:00
Aktualizacja: 2010-10-10 19:27:32

Komentarze (0)


Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.Dodaj komentarz